TELEFONIPROBLEM – GÄVLE / SANDVIKEN

TELEFONIPROBLEM – GÄVLE / SANDVIKEN

Vårat 026 nummer fungerar ej på grund av fel hos Telia.

 

Vi ber er därför att använda mobilnummer för att kontakta oss.

Se lista nedan för mobilnummer/person.

 

Transportledning Gävle


Sussi Hillblom
070-633 85 04
sussi.hillblom@maserfrakt.se

 

Ulf Södergren
070-201 01 89
ulf.sodergren@maserfrakt.se

 

Anders Wiik
070-716 47 50
anders.wiik@maserfrakt.se

 

Henrik Blomberg
070-976 29 12
henrik.blomberg@maserfrakt.se

 

Transportledning Sandviken

Åsa Wikblom
070-797 12 25
asa.wikblom@maserfrakt.se

 

Tom Eld
070-218 44 09
tom.eld@maserfrakt.se

 

Fredric Ydefjäll
Kundansvarig AGA
070-604 30 20
fredric.ydefjall@maserfrakt.se

 

Försäljning

Olle Andersson
Affärsområdeschef / Platschef
070-654 33 42
olle.andersson@maserfrakt.se

 

Johan Holm
Säljare
070-659 56 14
johan.holm@maserfrakt.se

 

Bo Gustavsson
070-695 22 98
bo.gustavsson@maserfrakt.se

 

Per Olsson
070-234 15 78
per.olsson@maserfrakt.se

 

Industri

Kenneth Bergendahl
Affärsområdeschef
070-655 51 10
kenneth.bergendahl@maserfrakt.se

 

Johan Holm
Säljare
070-659 56 14
johan.holm@maserfrakt.se

 

Ehlins/Distribution
Kjell Johansson
070-976 29 00
kjell.johansson@maserfrakt.se

 

Henrik Blomberg
070-976 29 12
henrik.blomberg@maserfrakt.se

 

Terminal Gävle
Rolf Johnson
073-046 14 21
livsmedelslogistik@telia.com