DelägareLeverantörsportalKundFörarhandbok

Sök kontakter

Filtrera eller sök fritt bland våra kontaktpersoner. Hittar du inte rätt? Kontakta oss på 0243-25 70 00 så hjälper vi dig.
Elin Hellsten
Administratör delägarservice
Affärsområde: MaserFrakt
Avdelning: KM Delägarservice
Ort: Borlänge
Tel: 0243-25 78 04
elin.hellsten@maserfrakt.se
Doa Vonglertvisavakorn
Kommunikatör
Affärsområde: MaserFrakt
Avdelning: KM Delägarservice
Ort: Bollnäs
Tel: 0278-133 66
doa@maserfrakt.se
Martin Haglund
IT
Affärsområde: MaserFrakt
Avdelning: IT
Ort: Borlänge
Tel: 0243-25 78 95
martin.haglund@maserfrakt.se
Miguel Fällgren
Chef Industri
Affärsområde: Industri
Avdelning: Industri
Ort: Gävle
Tel: 026-66 23 08
miguel.fallgren@maserfrakt.se
Linda Södergren
Personaladministration/Löner
Affärsområde: MaserFrakt
Avdelning: HR
Ort: Borlänge
Tel: 0243-25 78 16
linda.sodergren@maserfrakt.se
Camilla Gustafsson
Säljare/Transportledare
Affärsområde: Anläggning
Avdelning: Försäljning, Transportledning
Ort: Hofors
Tel: 0290-270 52
camilla.gustafsson@maserfrakt.se
Patrik Malmberg
Säljare
Affärsområde: Anläggning
Avdelning: Försäljning
Ort: Bollnäs
Tel: 0278-133 64
patrik.malmberg@maserfrakt.se
Henrik Sjödin
Regionchef Nordöst
Affärsområde: Anläggning
Avdelning: Försäljning
Ort: Bollnäs, Söderhamn
Tel: 0278-133 65
henrik.sjodin@maserfrakt.se
Joakim Persson
Säljare
Affärsområde: Anläggning
Avdelning: Försäljning
Ort: Avesta
Tel: 0226-509 34
joakim.persson@maserfrakt.se
Marie Björk
Redovisningsansvarig
Affärsområde: MaserFrakt
Avdelning: Ekonomi
Ort: Gävle
Tel: 026-66 23 03
marie.bjork@maserfrakt.se
Janet Eriksson
Leverantörsreskontra
Affärsområde: MaserFrakt
Avdelning: Ekonomi
Ort: Gävle
Tel: 026-66 23 07
janet.eriksson@maserfrakt.se
Karin Kullas
Redovisningsekonom
Affärsområde: MaserFrakt
Avdelning: Ekonomi
Ort: Borlänge
Tel: 0243-25 78 12
karin.kullas@maserfrakt.se
Lena Bergström
Kundreskontra
Affärsområde: MaserFrakt
Avdelning: Ekonomi
Ort: Borlänge
Tel: 0243-25 78 89
lena.bergstrom@maserfrakt.se
Martin Larsson
Regionchef Syd
Affärsområde: Anläggning
Avdelning: Försäljning
Ort: Borlänge
Tel: 0243-25 78 33
martin.larsson@maserfrakt.se
Mikael Elfsberg
Regionchef Öst
Affärsområde: Anläggning
Avdelning: Försäljning
Ort: Gävle
Tel: 026-66 23 17
mikael.elfsberg@maserfrakt.se
Thomas Hedman
Koordinator
Affärsområde: Distribution
Avdelning: Försäljning
Ort: Borlänge
Tel: 0243-25 78 80
thomas.hedman@maserfrakt.se
Jenny Lauridsen
Säljstöd
Affärsområde: Distribution
Avdelning: Försäljning
Ort: Borlänge
Tel: 0243-25 78 53
jenny.lauridsen@maserfrakt.se
Peter Jansson
Säljare
Affärsområde: Anläggning
Avdelning: Försäljning
Ort: Borlänge, Falun
Tel: 0243-25 78 35
peter.jansson@maserfrakt.se
Martin Johansson
Säljare Industri
Affärsområde: Anläggning, Distribution, Industri
Avdelning: Försäljning, Industri
Ort: Borlänge, Gävle
Tel: 0243-25 78 03
martin.johansson@maserfrakt.se
Peter Svadäng
Säljare
Affärsområde: Anläggning
Avdelning: Försäljning
Ort: Falun
Tel: 023-221 74
peter.svadang@maserfrakt.se
Andreas Pettersson
Säljare
Affärsområde: Anläggning
Avdelning: Försäljning
Ort: Gävle
Tel: 026-66 23 16
andreas.c.pettersson@maserfrakt.se
Andreas Helmersson
Säljare
Affärsområde: Anläggning
Avdelning: Försäljning
Ort: Borlänge
Tel: 0243-25 78 37
andreas.helmersson@maserfrakt.se
Caroline Tillas
Administratör
Affärsområde: Distribution
Avdelning: Administration
Ort: Borlänge
Tel: 0243-25 78 91
caroline.tillas@maserfrakt.se
Catarina Sundqvist
Administratör
Affärsområde: Distribution
Avdelning: Administration
Ort: Borlänge
Tel: 0243-25 78 77
catarina.sundqvist@maserfrakt.se
Johanna Berg
Administratör
Affärsområde: Anläggning
Avdelning: Administration
Ort: Avesta
Tel: 0226-509 32
johanna.berg@maserfrakt.se
Caroline Risén
Administratör
Affärsområde: Distribution
Avdelning: Administration
Ort: Borlänge
Tel: 0243-25 78 81
caroline.risen@maserfrakt.se
Annika Wennström
Administratör
Affärsområde: Distribution
Avdelning: Administration
Ort: Borlänge
Tel: 0243-25 78 56
annika.wennstrom@maserfrakt.se
Åsa Johansson
Administrativ Chef
Affärsområde: Distribution
Avdelning: Administration
Ort: Borlänge
Tel: 0243-25 78 87
asa.johansson@maserfrakt.se
Malin Göthe
Regioncontroller
Affärsområde: Anläggning
Avdelning: Övrigt
Ort: Borlänge
Tel: 0243-25 78 34
malin.gothe@maserfrakt.se
Hannele Palmehed
Administratör
Affärsområde: Anläggning
Avdelning: Administration
Ort: Borlänge
Tel: 0243-25 78 93
hannele.palmehed@maserfrakt.se
Claudia Hjärtfors
Administratör
Affärsområde: Distribution
Avdelning: Administration
Ort: Borlänge
Tel: 0243-25 78 71
claudia.hjartfors@maserfrakt.se
Monica Dalström
Administratör
Affärsområde: Distribution
Avdelning: Administration
Ort: Borlänge
Tel: 0243-25 78 84
monica.dalstrom@maserfrakt.se
Sofie Wikström
Administratör
Affärsområde: Distribution
Avdelning: Administration
Ort: Borlänge
Tel: 0243-25 78 82
sofie.wikstrom@maserfrakt.se
Josefine Kurkkio
Administratör
Affärsområde: Anläggning
Avdelning: Administration
Ort: Falun
Tel: 023-221 76
josefine.kurkkio@maserfrakt.se
Helena Fors
Administratör
Affärsområde: Anläggning
Avdelning: Administration
Ort: Gävle
Tel: 026-24 59 27
helena.fors@maserfrakt.se
Lena Larsson
Administratör
Affärsområde: Anläggning
Avdelning: Administration
Ort: Gävle
Tel: 026-66 23 04
lena.larsson@maserfrakt.se
Monika Moren
Administratör
Affärsområde: Anläggning
Avdelning: Administration
Ort: Älvdalen
Tel: 0251-121 25
monika.moren@maserfrakt.se
Petra Forsstedt
Avräkning/kundreskontra
Affärsområde: MaserFrakt
Avdelning: Ekonomi
Ort: Borlänge
Tel: 0243-25 78 88
petra.forsstedt@maserfrakt.se
Anders Hammar
Fastighetsförvaltare/Fordonsansvarig
Affärsområde: MaserFrakt
Avdelning: Ekonomi
Ort: Borlänge
Tel: 0243-25 70 26
anders.hammar@maserfrakt.se
Helena Rystedt
Ekonomichef
Affärsområde:
Avdelning: Ekonomi, HR, Ledning
Ort: Borlänge
Tel: 0243-25 78 02
helena.rystedt@maserfrakt.se
Gör minst ett val eller en sökning för att visa kontaktpersoner.

© MaserFrakt AB | Integritetspolicy | Webbplatskarta

searchplus-circlesign-outphonecircle